تبلیغات
apple id خبرنامه آنلاین ab-rafiee.com - همیلتون قهرمان مسابقه مهیج اتریش
 
خبرنامه آنلاین ab-rafiee.com
درباره وبلاگ


این وبلاگ وابسته به سایت
http://www.ab-rafiee.com
می باشد و در جهت اطلاع رسانی فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نموده است.

از این پس میتوانید جهت اطلاع از زمان برگزاری کلاس ها ، آزمون ها ، اخبار عمومی دانشکده و یا حتی مشاوره در زمینه انتخاب واحد و استاد با ما تماس بگیرید .

info@ab-rafiee.com

مدیر وبلاگ : مسئول
در این مسابقه همیلتون در دور آخر مسابقه و تنها چند پیچ مانده به انتهای مسابقه، موفق شد از نیکو روزبرگ سبقت بگیرد و اول شود، فیلم این سبقت علمی تخیلی رو میتونین مشاهده کنین.
[http://www.aparat.com/v/KhGJM]هر چند توضیحات تخصصی فرمول یک از حوصله این وبلاگ با 60 نفر کاربر گرامی بازدید کننده در روز!؟ خارجه ولی یه توضیح بدم در مورد نحوه برخوردها در فرمول یک و اونم اینکه تمامی برخوردها در مسابقه فرمول یک  توسط داوران و با دوربین های تلویزیونی متعدد پیست و از زوایای مختلف بررسی میشه و اگر راننده ای به عمد مرتکب خطا یا پنالتی بشه توسط داوران در همان مسابقه جریمه میشه با تنزل جایگاهی که در مسابقه بدست آورده و  یا کسر رده استارت در مسابقه بعدی که شرکت میکنه، یعنی به عنوان جریمه هر رده ای که در مسابقه بعدی در تعیین خط بدست بیاره، باید چند لاین عقب تر مسابقه رو شروع کنه.

در این برخورد همیلتون مقصر شناخته نشد چون از بیرون ریس لاین
(race line)سعی کرد سبقت بگیره و روزبرگ داخل رو بسته بود و باید به همیلتون راه میداد، در هر صورت عنوان قهرمانی همیلتون رو ازش پس نگرفتن .

همیلتون موفق شد 46 اُمین عنوان قهرمانی خودش رو بدست بیاره و یه خلده به رکورد میشاییل با 91 عنوان قهرمانی نزدیک بشه!!؟؟
بعد از همیلتون کیمی رایکونن فنلاندی از تیم فراری برای 84 اُمین بار به روی سکو رفت(20 قهرمانی) و دوم شد و مکس ورشتاپن هلندی از تیم ردبول سوم شد(دوبار سکو، یک عنوان قهرمانی)


:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عشق ابدی من
میشائیل شوماخر

Michael Schumacherنوع مطلب : اخبار فرمول یک، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :